Projekt

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób pracujemy? Sprawdź, jakie etapy dzielą Ciebie (i nas) od wykonania zlecenia!

Na początek chcemy poznać Twoje potrzeby. Dowiedzieć się dokładnie, czego potrzebujesz i jaka forma współpracy będzie najodpowiedniejsza do osiągnięcia celu. Po przekazaniu nam wstępnych informacji, tworzymy dla Ciebie unikalną ofertę wraz z pełną wyceną kosztów.

Oferta spodobała się i została zaakceptowana? Świetnie, możemy iść dalej! Następnym krokiem staje się stworzenie makiety funkcjonalnej projektu, gdzie ustalane są wszystkie niezbędne szczegóły, a każdy (nawet najmniejszy) element - jak choćby logo, zdjęcia, czy teksty reklamowe - znajduje swoje miejsce. Etap ten pozwala nam zaplanować dalsze prace i zmniejsza ryzyko wprowadzania później dużych poprawek „bo to miało być inaczej”. Ergo: czas trwania zlecenie jest krótszy i zarówno Ty, jak i my, mamy z tego powodu lepsze humory.

Gdy makieta spełni Twoje oczekiwania nadchodzi czas, kiedy rozpoczyna się praca właściwa, czyli tworzenie projektu graficznego/kodowanie, lub w wypadku strony internetowej - obydwie powyższe czynności. Na podstawie makiety budujemy projekt dokładnie tak, jak chciałbyś go widzieć. A gdy jest gotowy przystępujemy do jego wdrożenia.

Kolejny element na drodze do sukcesu to wypełnienie projektu niezbędnymi informacjami. W tym momencie sam przedmiot zlecenia jest już zwykle gotowy do zaprezentowania światu (oraz do druku). Ale to nie oznacza, że na tym etapie kończy się nasza praca.

Jeśli tylko sobie tego zażyczysz, zaoferujemy Ci stałą opiekę nad gotowym projektem. Oznacza to, że będziemy aktualizować wszystkie potrzebne pliki, dbać o bezpieczeństwo, oraz tworzyć regularnie kopie zapasowe strony na wypadek, gdyby po drodze uległa poważnej awarii. Zachowamy również dla Ciebie wszystkie wykonywane projekty graficzne, aby w razie potrzeby móc w przyszłości zlecić ich błyskawiczny wydruk.